Team



 

 Functie  Naam    Aanwezig  Overige specialisaties
 Directeur  Kim Koijen
 deleest@stichtingleersaam.nl 
 Dinsdag, donderdag,
 vrijdag
 
 
 Ondersteuning   directie   Janny Ribbers-Vergouwen
 deleest@stichtingleersaam.nl 
 
 Woensdag  Midden-bovenbouw
 coördinator
 Intern begeleider 
 groep 1 t/m 3
 Angelique van Dijk
 a.van.dijk@stichtingleersaam.nl


 
 Dinsdag, woensdag
 
 Vertrouwenspersoon

 Intern begeleider
 groep 4 t/m 8
 
 Karin van Gils
 k.van.gils@stichtingleersaam.nl
   Maandag, dinsdag,   donderdag en vrijdag  Vertrouwenspersoon 
 Leescoördinator 
 Onderwijsassistente
 groep 1 t/m 3
 Fatima Elouali
 f.elouali@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m donderdag  
 
 Onderwijsassistente
 groep 4 t/m 6
 
 Kayleigh van Ham
 k.van.ham@stichtingleersaam.nl
 
 Maandag t/m vrijdag 

 
 
 Onderwijsassistente
 groep 6 t/m 8
 (Beukenlaan)
 
 Dirkje Martens
 d.martens@stichtingleersaam.nl
 Maandag, dinsdag,   donderdag en vrijdag
 Werkt uitsluitend de   ochtenden
 
 Administratief   medewerkster  Linda van Iersel      


 

 Groep  Leerkracht(en)    Aanwezig  Overige specialisaties
 Groep 1-2  Rian Vincenten
 r.vincenten@stichtingleersaam.nl



 Marloes Jongeneelen-van Sprundel
 m.van.sprundel@stichtingleersaam.nl

 Maandag en dinsdag





  Woensdag t/m vrijdag
 





 Taalcoördinator  
 Groep 1-2  Rixt Kalis
 r.kalis@stichtingleersaam.nl





 Linda Nagtzaam
 l.nagtzaam@stichtingleersaam.nl

 Maandag en dinsdag  
 




 Woensdag t/m vrijdag
 





 Onderbouwcoördinator 
 Groep 1-2  Sharmila Rappange 
 s.rappange@stichtingleersaam.nl
 maandag t/m vrijdag  Gedragsspecialist 
 Groep 1-2  Simone Teerlink-van Doormaal
 s.teerlink@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag  
 Groep 3  Inge Verbon
 i.verbon@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag  Taalcoördinator onderbouw
Groep 3  Neeltje Koelewijn 
 n.koelewijn@stichtingleersaam.nl 








 Dieuwertje de Smit
 d.de.smit@stichtingleersaam.nl
 







 
 Maandag t/m woensdag








 Donderdag, vrijdag
 
 
 Groep 4  

 Fauve Hendrickx
 f.hendrickx@stichtingleersaam.nl

 



 Nikki Renne
 n.renne@stichtingleersaam.nl

 Bianca Wolting-Kielman
 b.wolting@stichtingleersaam.nl









 
 

 





 Maandag t/m woensdag


 Donderdag en vrijdag
 Cultuurcoördinator







 
 Groep 5  Angela van Oers
 a.van.oers@stichtingleersaam.nl




 Anouk Vermaat-Diepstraten
 a.vermaat@stichtingleersaam.nl

 Maandag, dinsdag ,   woensdag (om en om)




 Woensdag (om en om)   t/m vrijdag

 Woensdag (om en om)
 





 Midden-bovenbouw
 coördinator

 Digicoach
 Groep 5 

 Joëlle van de Vreede
 j.van.de.vreede@stichtingleersaam.nl


 


Marga Verwijmeren-Coremans
 m.verwijmeren@stichtingleersaam.nl

 
 

 Maandag t/m woensdag






 Donderdag t/m vrijdag 
 Kanjercoördinator 






 
 Groep 6  Wendy van den Bosch 
 w.van.den.bosch@stichtingleersaam.nl

 Mireille van der Veen-Sitters
 m.van.der.veen@stichtingleersaam.nl
 
  Maandag en dinsdag


Woensdag t/m vrijdag
 
 Groep 6  Koen van Opstal
 k.van.opstal@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag  Rekencoördinator 
Groep 7  Kim Haanskorf
 k.haanskorf@stichtingleersaam.nl
 
 Maandag t/m vrijdag  
 Groep 7/8  Lisanne Koster 
 l.koster@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag





 
 Groep 8  Ester van Beek
 e.van.beek@stichtingleersaam.nl





 Janny Ribbers-Vergouwen
 j.vergouwen@stichtingleersaam.nl

 Maandag t/m vrijdag 




 Donderdag t/m vrijdag
 


 Innovator 
 Alles in 1 Coördinator 



 Midden-bovenbouw
 coördinator
 

 


 

   
 Corine Schelfaut
 c.schelfaut@stichtingleersaam.nl
 
 
 Maandag t/m donderdag
 
 Vrijdag

 



 Talentbegeleider
 hoogbegaafdheid en
 ontwikkelingsvoorsprong
   Yvonne van de Bosch
 y.van.den.bosch@stichtingleersaam.nl
   
 Gymdocent  Robby 't Lam
 r.t.lam@stichtingleersaam.nl
   Maandag, dinsdag,
 donderdag en vrijdag