Team



 

 Functie  Naam    Aanwezig  Overige specialisaties
 Directeur  Kim Koijen
 deleest@stichtingleersaam.nl 
 Dinsdag, donderdag,
 vrijdag
 
 
 Adjunct-directeur 
 
 Yvonne Maas
 deleest@stichtingleersaam.nl
 Maandag, woensdag,
 vrijdag
 
  SOVA-trainer
 
 Intern begeleider  Angelique van Dijk
 a.van.dijk@stichtingleersaam.nl


 
 Maandag, donderdag,
 
 Vertrouwenspersoon

 Intern begeleider
 
 Karin van Gils
 k.van.gils@stichtingleersaam.nl
   Maandag, dinsdag,   donderdag en vrijdag  Leescoördinator 
 Onderwijsassistente   Fatima Elouali
 f.elouali@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m donderdag  
 Onderwijsassistente   Kayleigh van Ham
 k.van.ham@stichtingleersaam.nl
 
 Maandag t/m vrijdag 

 
 
 Onderwijsassistente  Dirkje Martens
 d.martens@stichtingleersaam.nl






 
   


 

 Groep  Leerkracht(en)    Aanwezig  Overige specialisaties
 Groep 1-2  Rian Vincenten
 r.vincenten@stichtingleersaam.nl



 Lidewij Luyten
 l.luyten@stichtingleersaam.nl

 Maandag en dinsdag





 Woensdag t/m vrijdag
 





 Leescoördinator
 Groep 1-2  Rixt Kalis
 r.kalis@stichtingleersaam.nl





 Linda Nagtzaam
 l.nagtzaam@stichtingleersaam.nl

 Maandag en dinsdag  
 




 Woensdag t/m vrijdag
  SOVA-trainer





 Onderbouwcoördinator 
 Groep 1-2  
 Corine Schelfaut
 c.schelfaut@stichtingleersaam.nl
 
 
 Maandag t/m donderdag
 
 Vrijdag

 



 Talentbegeleider
 hoogbegaafdheid en
 ontwikkelingsvoorsprong
 Groep 1-2  Simone Teerlink-van Doormaal
  s.teerlink@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m donderdag  
 Groep 3  Inge Verbon
 i.verbon@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag  Taalcoördinator onderbouw
 Groep 4  Kim Haanskorf
 k.haanskorf@stichtingleersaam.nl




 Yvonne van de Bosch
 y.van.den.bosch@stichtingleersaam.nl
 







 
 Maandag en dinsdag




 
 Woensdag t/m vrijdag 

 
 
 Groep 4  Fauve Hendrickx
 f.hendrickx@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag  Cultuurcoördinator
 Groep 5  Angela van Oers
 a.van.oers@stichtingleersaam.nl




 Anouk Vermaat-Diepstraten
 a.vermaat@stichtingleersaam.nl

 Maandag, dinsdag ,   woensdag (om en om)




 Woensdag (om en om)   t/m vrijdag

 Woensdag (om en om)
 





 Midden-bovenbouw
 coördinator

 Digicoach
 Groep 5   
 Sharmila Rappange
 s.rappange@stichtingleersaam.nl
 
 Maandag t/m vrijdag  

 Gedragsspecialist 

 
 Groep 6  Koen van Opstal
 k.van.opstal@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag  Rekencoördinator 
 Groep 6/7  
 Marloes van Sprundel
 m.van.sprundel@stichtingleersaam.nl
 
 Maandag t/m vrijdag  Taalcoördinator bovenbouw
 Groep 7  Joëlle van de Vreede
 j.van.de.vreede@stichtingleersaam.nl




 Marga Verwijmeren-Coremans
 m.verwijmeren@stichtingleersaam.nl
 


 Maandag t/m donderdag



 

Vrijdag
 Kanjercoördinator 





 
 Groep 8  Ester van Beek
 e.van.beek@stichtingleersaam.nl





 Marga Verwijmeren-Coremans
 m.verwijmeren@stichtingleersaam.nl




 Maandag t/m woensdag
 en vrijdag
 Donderdag





Donderdag
 Innovator 
 Alles in 1 Coördinator 
 

 
 Groep 8  
Janny Vergouwen
 j.vergouwen@stichtingleersaam.nl

  

 

 Lisanne Koster vervangt   zwangerschapsverlof t/m januari
 l.koster@stichtingleersaam.nl
 
 



 
 
 Maandag t/m vrijdag
 





  Maandag t/m vrijdag


 
 Midden-bovenbouw
 coördinator