Team



 

 Functie  Naam    Aanwezig  Overige specialisaties
 Directeur  Kim Koijen
 deleest@stichtingleersaam.nl 
 Dinsdag, donderdag,
 vrijdag
 
 
 Adjunct-directeur 
 
 Yvonne Maas
 deleest@stichtingleersaam.nl
 Maandag, woensdag,
 vrijdag
 
  SOVA-trainer
 
 Intern begeleider  Angelique van Dijk
 a.van.dijk@stichtingleersaam.nl


 
 Dinsdag, donderdag,
 
 Vertrouwenspersoon

 Intern begeleider
 
 Karin van Gils
 k.van.gils@stichtingleersaam.nl
   Maandag t/m donderdag  Leescoördinator 
 Onderwijsassistente   Fatima Elouali
 f.elouali@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m donderdag  
 Onderwijsassistente   Kayleigh van Ham  
 Maandag t/m vrijdag 
 (ochtenden) 
 
 


 

 Groep  Leerkracht(en)    Aanwezig  Overige specialisaties
 Groep 1-2A  Rian Vincenten
 r.vincenten@stichtingleersaam.nl







 Lidewij Luyten
 l.luyten@stichtingleersaam.nl

 Maandag, dinsdag








 Woensdag t/m vrijdag
 









 Onderbouwcoördinator
 Leescoördinator
 Groep 1-2B  Rixt Kalis
 r.kalis@stichtingleersaam.nl





 Linda Nagtzaam
 l.nagtzaam@stichtingleersaam.nl

 Maandag, dinsdag,  
 woensdag (om en om)






 Woensdag (om en om),  donderdag,  vrijdag
 SOVA-trainer








 Onderbouwcoördinator 
 Groep 3A  
 Corine Schelfaut
 c.schelfaut@stichtingleersaam.nl
 
 

 Maandag t/m vrijdag

 
Talentbegeleider hoogbegaafdheid en ontwikkelingsvoorsprong
 Groep 3B  Inge Verbon
 i.verbon@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag Taalcoördinator onderbouw
 Groep 4A  Angela van Oers
 a.van.oers@stichtingleersaam.nl







 Yvonne van de Bosch
 y.van.den.bosch@stichtingleersaam.nl
 


 Maandag, dinsdag  





 



 Woensdag t/m vrijdag 

 
 
 Groep 4B  Fauve Hendrickx
 f.hendrickx@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag  Cultuurcoördinator
 Groep 5   
 Sharmila Rappange
 s.rappange@stichtingleersaam.nl
 
 Maandag t/m vrijdag  

 Gedragsspecialist 

 
 Groep 5/6  
 Marloes van Sprundel
 m.van.sprundel@stichtingleersaam.nl
 
 Maandag t/m vrijdag Alles in 1 coördinator: thematisch onderwijs Taalcoördinator bovenbouw
 Groep 6A  Anouk Vermaat-Diepstraten
 a.vermaat@stichtingleersaam.nl



Lisanne Koster vervangt zwangerschapsverlof t/m januari
l.koster@stichtingleersaam.nl



 
 Maandag t/m vrijdag  Digicoach
 Midden-bovenbouw
 coördinator
 Groep 7A  Ester van Beek
 e.van.beek@stichtingleersaam.nl

 Maandag t/m vrijdag  



 Innovator 
 


 
 Groep 7B  Koen van Opstal
 k.van.opstal@stichtingleersaam.nl
 Maandag t/m vrijdag  Rekencoördinator 
 Groep 8  
 Joëlle van de Vreede
 j.van.de.vreede@stichtingleersaam.nl





 Janny Vergouwen
 j.vergouwen@stichtingleersaam.nl

  


 
 Bianca Paulissen
 b.paulissen@stichtingleersaam.nl





 
 


 Maandag t/m donderdag


 

  

  Maandag t/m vrijdag
 





 Vrijdag 


 
 Kanjercoördinator 
 Cultuurcoördinator






 Midden-bovenbouw
 coördinator